XXIV Niedziela Zwykła

13.09.2020r. 

 1. Dziś rozpoczynamy tydzień wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 2. Dziś przed Kościołem zbiórka do puszek na chrześcijan w Ziemi Świętej.
 3. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie dziś o godz. 2000. Prosimy o zabranie świec.
 4. Jutro, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze jak zwykły dzień. Zapraszamy na uroczystości odpustowe w Biezdrowie. Szczegóły na plakacie.
 5. We wtorek przypada wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej. Jest to jednocześnie święto patronalne A.M.B.P.D.Ś. Zapraszamy członków wspólnoty, sympatyków oraz pragnących przyłączyć się do Apostolstwa, na Mszę św. o godz. 1000, a po Eucharystii na poczęstunek w salce nad Aniołkiem. Jednocześnie jest to 15 dzień miesiąca, a zatem nieustający różaniec.
 6. Spotkania duszpasterskie:

- RKCh Odrodzenie w poniedziałek o godz. 1900

- Krąg biblijny we wtorek o godz. 2000.   

- PM w środę po wieczornej Mszy św.

- ministrantów i ich rodziców zapraszamy w czwartek po wieczornej Mszy św.

- katecheza przed chrztem w piątek o godz. 1915.

- kandydaci do Bierzmowanie z kl. 8 kl. w piątek po wieczornej Mszy św.

- dzieci, które przystąpią do I Komunii św. 26.09 – próba w czwartek o 1630

- dzieci, które przystąpią do I Komunii św. 27.09 – próba we wtorek o 1630

 1. W piątek 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, głównego patrona Polski oraz młodzieży. W tym dniu swoje imieniny przeżywa ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki oraz ks. Stanisław Tomalik Pamiętajmy o nich w tym dniu w modlitwie.
 2. Największym darem jaki rodzice mogą dać dziecku to modlitwa za niego. Pragniemy stworzyć kolejną różę rodziców modlących się za swoje dziecko dziesiątką różańca. Rodziców, którzy pragną podjąć się tego zadania prosimy zgłaszać się do ks. Marcina lub p. Hani Gadzińskiej. Zelatorów już powstałych róż prosimy o odebranie rozpiski tajemnic na przyszły rok w zakrystii.
 3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na cele remontowe naszych świątyń. Dziękujemy za modlitwę i wsparcie materialne.
 4. Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa sanitarnego: zakrywanie ust i nosa w Kościele oraz dezynfekcji rąk. W kościele zostały umieszczone pojemniki z płynem do dezynfekcji oraz z wodą święconą.
 5. W minionym tygodniu przeszedł do wieczności:

Śp. Andrzej Mrówka z ul. Chodzieskiej (pogrzeb w poniedziałek 1400)                                                                        Dobry Jezu…

Polecamy

 

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA WRZESIEŃ:

Za uczniów, nauczycieli i katechetów, aby nowy rok szkolny był czasem ich wzrostu duchowego oraz o Boże bł. dla ks. Rafała z okazji imienin.

Kościół w obiektywie

Licznik odwiedzin

7.png4.png8.png7.png3.png9.png
Dzisiaj704
Wczoraj1406
W tym tygodniu7601
W tym miesiącu23403
Od 3-04-2018748739

Aktualnie na stronie

7
gości